تجربه ی جالب من از پیدا کردن راهی برای خرید قسطی بدون پیش پرداخت

من به دنبال راهی بودم که بتوانم بدون پرداخت اولیه، وام لازم برای خرید مانیتور جدید را دریافت کنم. چون اصلا نمی‌خواستم ابتدای کار یک‌باره پول زیادی از جیبم خارج شود. خوشبختانه متوجه شدم شرایط خرید قسطی از ایسوس ایران گزینه مناسبی برای خرید قسطی بدون پیش‌پرداخت است.

البته این شرکت مدارک خاصی می‌خواست که شاید همه افراد در اختیار نداشته باشند. به عنوان مثال اگر کارمند دولتی هستید و فیش حقوق دارید، فرایند برایتان بسیار ساده خواهد بود. کافی است با ارائه فیش حقوقی و یک فقره چک، قرارداد را امضا کنید. اما در مشاغل آزاد احتمالا نیاز به ارائه مدارک بیشتری خواهد بود.

من یک لپ‌تاپ زنبوک ایسوس را از طریق نمایندگی رسمی آن‌ها در ایران یعنی ایسوس ایران انتخاب کرده بودم. پس از تایید اولیه و تست کردن لپ‌تاپ به صورت حضوری، توانستم با یک فقره چک و قرارداد 18 ماهه، بدون نیاز به پرداخت اولیه، آن را خریداری کنم.
در مجموع فرایند خرید قسطی بدون پیش پرداخت از ایسوس ایران، گزینه مناسبی برای خرید بدون نیاز به ضامن یا پرداخت اولیه بود که تجربه مثبتی از آن داشتم. امیدوارم این توضیحات کامل‌تر باشد. در صورت نیاز به توضیح بیشتر در خدمتم.
لپ تاپ گیمینگ اقتصادی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *